Integracyjny kurs lingwo-kulturoznawcy w języku polskim dla osób 18+

z ojczyznym językiem rosyjskim lub ukraińskim
O kursie
Kursy integracyjne są prowadzone w celu udzielenia pierwszej pomocy wchodzenia w środowisko społeczno-kulturowe ludziom przybywającym do Polski z regionów ukraińskojęzycznych lub rosyjskojęzycznych. Po zakończeniu poczujesz nie tylko komfortowo w Polsce, ale także zacząć komunikować się z ludźmi w różnych sytuacjach, będziesz mógł przejść do głębokiej nauki języka polskiego i praktycznej komunikacji.
Dlaczego my?
1
Ponad 10 lat w Polsce
My wiemy o zyciu w Polsce nie przez pogloski. Wykladowca studjowal tutaj, tutaj nauczyl sie jezyka i dostal prace tutaj. 10 lat doswiadczenia w wystapieniach publicznych.
2
Małe grupy o 4-9 osób
Male grupy pozwola poswiecic czas dla kazdego i odpowiedziec na wszystkie pytania. Pobyc na zajeciach "gosciem" nie zadziala. Zaangazowany bedzie kazdy czlonek grupy.
3
Niska cena za kurs
Tak, za 5 tygodni kursu zaplcisz tylko 275 zlotych. Ta kwota bedzie wystarczajaca, aby wejsc w zycie lokalne i nie odczuwac dyskomfortu.
4
Centrum Gdańska
W 7 minutach spacerem od Gdanska Glownego. Mozesz tu dotrzec z dowolnego obszaru Trojmiasta. Jednak, jak i wrocic z powrotem. Tramwaje, autobusy lub SKM.
5
Dni powszednie
Szanujemy Twoje prawo do weekendu (co nie ma miejsca w przypadku szkol policyjnych) i dlatego oferujemy uczestnictwo w naszym kursie w dni robocze, po 16 godzinach.
6
Będziemy cię słuchać
Razem zdecydujemy, ile i kiedy dokladnie grupa chce cwiczyc. Gotowi na wiecej zajec, ale krotszy czas trwania. Odpowiedz na wszelkie pytania.
Nasi uczniowie
89%
Polecaja znajomym
74%
Biora udzial w pozostalych kursach
66%
Przychodza rodzina
Skontaktuj się z nami:
Made on
Tilda