Kulturowo-komunikatywny kurs w języku włoskim

Komunikowanie, historia i kultura, tradycji
Dla miłośników wszystkiego co związane z Włochami, jej atmosferą i środowiskiem społecznym
O kursie
Kurs adresowany jest do wszystkich, chcących poznać nieco kulturę włoską oraz zacząć komunikować się w języku włoskim. Zajęcia adresowane są dla osób początkujących, które chciałyby, ale jeszcze nie miały styczności z językiem. Po jego zakończeniu będą wyposażone w kompetencje swobodnego konwersowania oraz czytania prostych tekstów włosko-języcznych. Zajęcia ponadto odbywają się w swobodnej atmosferze, a tempo dostosowane jest indywidualnie do potrzeb grupy i danej osoby.
Dlaczego my?
1
Małe grupy o 4-9 osób
Male grupy pozwola poswiecic czas dla kazdego i odpowiedziec na wszystkie pytania. Pobyc na zajeciach "gosciem" nie zadziala. Zaangazowany bedzie kazdy czlonek grupy.
2
Niska cena za kurs
Tak, za 5 tygodni kursu zaplcisz tylko 350 zlotych. Ta kwota bedzie wystarczajaca, aby wejsc w zycie lokalne i nie odczuwac dyskomfortu.
3
Centrum Gdańska
W 7 minutach spacerem od Gdanska Glownego. Mozesz tu dotrzec z dowolnego obszaru Trojmiasta. Jednak, jak i wrocic z powrotem. Tramwaje, autobusy lub SKM.
4
Dni powszednie
Szanujemy Twoje prawo do weekendu (co nie ma miejsca w przypadku szkol policyjnych) i dlatego oferujemy uczestnictwo w naszym kursie w dni robocze, po 16 godzinach.
Nasi uczniowie
89%
Polecaja znajomym
74%
Biora udzial w pozostalych kursach
66%
Przychodza rodzina
Skontaktuj się z nami:
Made on
Tilda